Betcup Tombala Sizlere Kazandırıyor

Yılbaşı gecelerinin efsane oyunlarından olan tombalayı yeni nesil fazla bilmese de eski zamanlarda yaşamış olanlar saat on ikinin vurmasını bu eğlenceli oyunla beklerdi. Değişen çağla birlikte zaman geçirmek, eğlenmek için oynanan oyunlar ve yapılan faaliyetlerde büyük değişmeler gözlenmiştir. Hal böyle olsa da hala günümüzde bahis sitelerinde zaman geçirip para kazanmak isteyenlerin oynadığı oyunlar arasında Betcup tombala da bulunmaktadır.

Riski, az, fazla bilgi istemeyen, taktiklerle de ilgisi olmayan tombala oyununu her yaştan insan oynayabilmekte, en azından bu oyunun adını duymuş olanlar birkaç kez denemek istemektedir. Sadece bizim ülkemizde değil diğer ülkelerde de tanınan ve oynanan bir oyun olan tombalayı canlı oynamak kadar online oynamak da keyifli olmaktadır. Üye oyuncular Betcup tombala oyna diyor ve kazanmalarını diliyoruz.

Kampanyalardan Yararlanın

Geniş oyun yelpazesine sahip olan Betcup kullanıcısına tombala konusunda da farklı kampanyalar hazırlamaktadır. Henüz üye olmayanlar da kısa bir üyelik oluşturma faslından sonra özel bonuslardan da yararlanıp tombala oynamaya başlayabilmektedir. Üyelik işlemlerini tamamlayanlar ilk defa para yatırdıklarında 300 liralık bonus kazanmakta, yatırılan paralar ikiye katlanmaktadır. 90 topla oynanan canlı tombalada 50 top ile tombala yapılması durumunda 750 liradan başlayan ikramiyeler kazanma şansı yakalanabilmektedir.

Tekli ve Kokteyl Tombalalar

Tombala oynamak isteyenler klasik, multi, pattern ve tekli tombala çeşitlerinden birini tercih edebilmektedir. Tekli oyun adı gibi tek başına oynanmaktadır. Siteye üye olan oyuncular özel chat odalarında düzenlenen yarışmalara katılıp sosyalleşmekte ve daha çok para ve ödül kazanabilmektedir. Chat oyun gruplarından yararlanabilmek için her oyuncu kendi hesabına 100 lira para yatırmalı ve minimum 100 liralık oyuna katılmalıdır.

Tombala Keyfini Yaşayın

Hem zamanınız eğlenceli geçsin, hem de Betcup tombala oyna ve kazançlı çık diyor ve bu keyifli oyunun nasıl oynandığını açıklıyoruz. Oyun son derece basit. Oyunculardan biri torba içindeki üzerinde rakamlar bulunan 90 toptan her defasında birini çekmektedir. Bazı tombala türlerinde torbada 75 top bulunmaktaysa da ülkemizde 90 toplu olanı daha yaygındır ve oyun odaları 7/24 oyuncuya açıktır. Oyuna başlamadan önce yine her oyuncu bir tombala kartı seçmekte ve torbadan çekilen rakamlar kendi kartında mevcutsa o rakamın üzerini kapatmaktadır. Çekilen rakamlarla ilk kim kartının tamamındaki rakamların üzerini kapatırsa oyunu kazanmaktadır. Bir şans oyunu olan tombalayı oynayabilmek için yapılması gereken sadece kart almak ve çekilen toplardaki rakamları takip edip kendi kartındaki rakamlar çıkmışsa üzerini kapatmaktır.

Birinci, İkinci Çinko ve Tombala

Oyunun bir özelliği de şudur. Oyuncuların kartı üzerinde 7 veya 9 sütun ile 3 satır bulunmaktadır. Bir oyuncu bir satırdaki rakamların tamamını kapatabildiğinde 1. çinko yapmış olur. İkinci satırdaki rakamlar da kapanmışsa 2. Çinko, üçüncü satır da kapanmışsa zaten oyun kazanılmış, tombala yapılmıştır. 1.çinko için ikramiyeden % 20, 2. Çinko için de % 30 ödül gelmektedir. Tombala yapanlar % 50 kazanmış olur.