Betcup Canlı Tombala Oyunu Çok Keyifli

Kartlara yazılan sayılar sayesinde çekilen tombalada kazanmak Betcup sayesinde artık çok daha keyifli. Betcup canlı bahis sitesi üzerinde canlı canlı keyfinizi yapabilirsiniz. Hem eğlenmek hem de para kazanmak Betcup sayesinde artık mümkün.

Canlı Tombala Oyunu

En çok tercih edilmesinin sebebi hem legal olması hem de diğer oyunlara göre çok daha eğlenceli olmasından kaynaklanmaktadır. Yayında yer alan kurpiyerler müşterilerine oldukça iyi ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman televizyondan kanalı açarak o an olan oyunu ve çekilişi görebilirsiniz. Aklınızda herhangi bir sorun ya da güvensizlik olmaması için kurpiyerin arkasında bulunan televizyona basarak yayına girebilirsiniz.  Bu oyunda hile olma ihtimali imkânsız denecek kadar azdır.  Betcup bu duruma da oldukça dikkat etmektedir.

Otomatik Tombala Nedir?

Canlı tombala ile otomatik tombala birbirinden farklı olarak işlemektedir. Bu temel farkı açıklamak oldukça kolay olacaktır. Çünkü canlı tombalada gerçek bir kadının olması ve sunması ile oyun gerçekleşir. Fakat otomatik olduğu zaman ise bilgisayar tarafından oyun otomatik olarak ilerlemektedir. Bu iki oyun için de hile yapmak ya da işin içine hile karışması yok edecek kadar azdır. Çünkü her şey kullanıcının gözleri önünde olmaktadır. 90 sayı ve 135 tombala kartı bulunmaktadır. Gizli olarak çekilen sayılar sistem tarafından arka planda kontrol edilir.

Tombala Oyunun Kuralları Nedir?

Tombala oyunu asla çok aşina olduğumuz bir oyundur. Çocukluk yıllarımızdan itibaren yılbaşı gecelerinde ailelerimizle eğlence amaçlı geceye keyifli kılan bir oyun olarak tanıdık onu. Şimdi ise karşımıza tekrardan çıkmaktadır. Yine aynı eğlencesi ve keyifli olmasıyla gönüllerimize taht kurmayı başarmıştır. Tombalayı tek bir kişi yapmak zorunda değildir. Aynı anda iki kişi de tombala yaparak oyunu kazanabilmektedir. Rakamlar ise Betcup sitesinde canlı olarak çekilebilmektedir.

Eğer yapılan çekilişte sizde olan bir rakam çıktıysa onu doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Betcup sitesine giriş yaptığınız an da tombala oyunu bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Katıldığınız masanın dolmasını bekledikten sonra kart seçimi yapacaksınız. Sizler gibi masaya oturan kişiler de gerçek kişilerdir. Sizin asıl şansınızı belirleyecek olan şey ise seçtiğiniz kart olacaktır.