Betcup 100 TL Hoşgeldin Bonusu

Bir canlı bahis sitesini tercih etmemizin en önemli sebeplerinin başında sitenin güvenilir olması geliyor. Güvenilir bir site bulduktan hemen sonra direkt olarak bizlere sunulan bonus promosyonlarına dikkat ediyoruz. Çünkü bu şekilde siteye yatıracağımız miktarın iki, hatta üç katı kadar daha fazla bakiye ile oyunlarımıza başlayabiliriz. Dolayısıyla kazanma ihtimalimiz de bu bonus promosyonları sayesinde artış gösterecektir. Betcup %100 hoşgeldin bonusu seçenekleri de mutlaka tercih edilmesi gereken promosyonlar arasında yer alıyor.

Bu bonustan yararlanabilmek için ilk yapmamız gereken şey ise, Betcup sitesinin güncel web adresini bulup, hemen ardından siteye giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra açacağımız üyelik sonrasında ilk yatırımımıza özel bu bonustan faydalanabiliriz. Şimdi ise bu %100 hoş geldin bonusunun şartlarına göz atalım.

Betcup Hoşgeldin Bonusu Nasıl Alınır?

Öncelikle Betcup sitesinde yer alan bu hoş geldin bonusundan yararlanabilmek için güncel adresi biliyor olmamız gerektiğinden bahsetmiştik. Bu adrese giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst köşede yer alan ‘’kayıt ol’’ sekmesinden bir iki dakika içerisinde üyelik oluşturabiliriz.

Bu üyelik işlemini tamamladıktan sonra ise yapacağımız ilk yatırıma özel %100 hoş geldin bonus seçeneğinden yararlanabiliyoruz. İki veya daha sonrasında yapacağımız yatırımlar için bu bonustan yararlanmamız mümkün değildir. Eğer siteden memnun kaldıysak, diğer yatırımlarımız için farklı promosyonlara göz gezdirebiliriz.

Siteye yapacağımız ilk yatırım işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra, hiç zaman kaybetmeden canlı destek ekibiyle iletişime geçiniz. Burada kullanıcı adınızı belirttikten sonra ‘’%100 hoş geldin spor bonusundan yararlanmak istiyorum’’ cümlesini kurmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri bilgilerinizi kontrol ettikten sonra bonusu hesabınıza tanımlayacaktır.

Betcup Hoşgeldin Bonusu Çevrim Şartları

Üst kısımdaki adımları tamamladıktan sonra Betcup hoş geldin bonusunu artık hesabınıza temin edebilirsiniz. Bu bonusun çekilebilir bakiye olması için belli bazı çevrim şartları bulunmaktadır. Şimdi o şartlara bakalım:

  • %100 Hoş geldin bonusundan alınabilecek maksimum miktar 400 TL’dir.
  • Birinci yatırım maksimum %100 ve 200 TL, ikinci yatırım %50 ve maksimum 100 TL, üçüncü ve son yatırım ise %100 maksimum 100 TL şeklindedir.
  • EcoPayz, Jeton Cüzdan ve diğer sanal cüzdanlarla yapılan yatırımlar ile bu promosyondan yararlanamazsınız.
  • Bu bonusun çekilebilir bakiye olması için ana paranızı bir kez 1.30 orandan, bonus miktarınızı ise 11 katı kadar minimum 2.00 oran üzerinden oynamanız gerekiyor.